FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Dobrou a pěknou fotkou řekneš vše

 

Fotografie je na hraně uměleckého a reálného vidění světa. Každý z nás držel někdy v ruce fotoaparát a fotil, ale v životě člověka jsou okamžiky, kdy se vyplatí přenechat fotoaparát těm druhým a postavit se před jeho objektiv. Nabízí se tak šance zachytit neopakovatelné, vyzkoušet nevídané a nebo udělat nečekané.

A příležitostí je v lidském životě dost a dost. Narodí se človíček a šup fotíme miminko s maminkou a tatínkem. Přeskočme dětství, ve kterém si vystačíme s kompaktním automatem a z dítěte je teaneger se svými úlety, a opět fotíme – kámošky, kluky v akci, a první lásky. Pak přijde období, kdy si někteří začínají uvědomovat svou krásu a rádi by se věnovali modelingu, a zase fotíme – začínající modelky a modely. Ale ne všichni chtějí se svou kůži na trh, nicméně většina se vdáva nebo žení, a co my? Fotíme – svatby, nebo třeba jen ženicha a nevěstu v romantickém prostředí. Pak přichází na řadu rodiné oslavy a příležitosti proosobní dárek, samozřejmě fotíme. K tomu přidejme glamour, nebo romanticky akt, jako dárek manželovi k výročí, ktery samozřejmě také nafotíme.

Takže vlastně stále fotíme, fotíme a fotíme. Tak proč jsme ještě nefotili Vás???

PORTRÉT – umělecká fotografie zachycující podobu fotografované osoby. Sada fotografii obličeje i celé postavy. V případě zájmu je k dispozici profesionální vizážistka.

PORTRÉT + – portrétní fotografie dvojice nebo skupiny. Podmínky a možnosti jsou stejné jako u portrétu jedné osoby. Specialitou je focení se zvířecím miláčkem. I když slona jsme ještě v ateliéru neměli.

FASHION – fotografie zaměřená na módu, styl a modní doplňky. Fotografie módních kolekcí, aoutfitů, šperků a doplňků. V případě zájmu jsou k dispozici externí modelky.

FASHION-BLOG – speciální nabídka pro fashion blogerky. Móda a fashion amatérských stylistek v rukou profesionálního fotografa. Podmínky a možnosti stejné jako u FASHION.

AKCE a PŘÍLEŽITOST – soukromé fotografie všeho co vás napadne, není nic co by se nedalo vyfotit. Stačí se ozvat a popsat svou představu.

UMĚLECKÝ AKT a GLAMOUR – krása a romantika. Cit, něžnost a vkus. Intimní prostředí, absolutní diskrétnost, maximální solidnost. Je fajn mít vlastní představu, ale někdy se také vyplatí nechat se vést. Minimální věk 18 let, mladší pouze v přítomnosti rodičů.

FOTOTEST – focení začínajících modelek a modelů. V případě zájmu je k dispozici zkušená modelka, která poradí a pomůže, těm kteří nemají žádnou zkušenost, ale mají chuť a potenciál se modelingu věnovat

UŽITÁ FOTOGRAFIE – reklamní a propagační fotografie. Interiéry, exteriéry, budovy a jejich vybavení. Reklama na produkty i služby. K dispozici jsou externí modelky.

 

Focení v ateliéru je vhodné zejména pro portréty, akty a glamour. Technické vybavení ateliéru, jeho velikost a dostupnost jsou zárukou kvalitního focení a velmi dobrého výsledku.

 

Fotoateliér PankrácFotoateliér PANKRÁC
Adresa: Budějovická 356/1, Praha 4.
Atelier je plně vybaven, 5x zábesková světla, deštník Sun Para 170 cm, černé, bílé a klíčovací pozadí. Rozměry ateliéru umožňují focení 1-4 osob.

 

 

Fotoateliér I.P. PavlovaFotoateliér I.P.PAVLOVA
Adresa: Sokolská 35, Praha 2, přímo na nám. I. P. Pavlova.
Atelier je plně vybaven, 5x zábesková světla, černé a šedé textilní pozadí. K dispozici vlastní sociální zařízení a kompletní zázemí na přípravu focení. Rozměry ateliéru umožňují focení 1-3 osob.

 

Oba ateliéry jsou snadno dostupné a to zejména metrem. Pro lepší orientaci a nalezení ateliéru využijte mapku.

 


Zobrazit fotoateliéry Quickly.cz na větší mapě