Foto – služby

PORTRÉT – umělecká fotografie zachycující podobu fotografované osoby. Sada fotografii obličeje i celé postavy. V případě zájmu je k dispozici profesionální vizážistka.

PORTRÉT + – portrétní fotografie dvojice nebo skupiny. Podmínky a možnosti jsou stejné jako u portrétu jedné osoby. Specialitou je focení se zvířecím miláčkem. I když slona jsme ještě v ateliéru neměli.

FASHION – fotografie zaměřená na módu, styl a modní doplňky. Fotografie módních kolekcí, aoutfitů, šperků a doplňků. V případě zájmu jsou k dispozici externí modelky.

FASHION-BLOG – speciální nabídka pro fashion blogerky. Móda a fashion amatérských stylistek v rukou profesionálního fotografa. Podmínky a možnosti stejné jako u FASHION.

AKCE a PŘÍLEŽITOST – soukromé fotografie všeho co vás napadne, není nic co by se nedalo vyfotit. Stačí se ozvat a popsat svou představu.

UMĚLECKÝ AKT a GLAMOUR – krása a romantika. Cit, něžnost a vkus. Intimní prostředí, absolutní diskrétnost, maximální solidnost. Je fajn mít vlastní představu, ale někdy se také vyplatí nechat se vést. Minimální věk 18 let, mladší pouze v přítomnosti rodičů.

FOTOTEST – focení začínajících modelek a modelů. V případě zájmu je k dispozici zkušená modelka, která poradí a pomůže, těm kteří nemají žádnou zkušenost, ale mají chuť a potenciál se modelingu věnovat

UŽITÁ FOTOGRAFIE – reklamní a propagační fotografie. Interiéry, exteriéry, budovy a jejich vybavení. Reklama na produkty i služby. K dispozici jsou externí modelky.