INTERNETOVÉ SLUŽBY

Kdo není na internetu, jako by nebyl.

 

Internetové stránky jsou v současné době nejefektivnějším způsobem prezentace. Internet se stal za posledních pár let nejvyužívanějším zdrojem informací. Pokud chcete aby vás bylo vidět tak musíte na internetu být.

Vytvoříme Vaše internetové stránky nebo optimalizujeme ty stávající. Internetovou prezentaci řešíme komplexně a klientovi na míru.

Poskytujeme kompletní službu. Zprostředkujeme registraci domény, zajistíme její správu a poskytneme kvalitní a levný webhosting. V souladu s naší filozofii jsme schopni nabídnout internetové stránky přesně podle potřeb a požadavků klienta.

Nevnucujeme komplikovaná a nákladná řešení, nezahlcujeme klienty odbornou terminologii, ale nabízíme řešení na míru.

Upřednostňujeme redakční systém WordPress, díky kterému dodáváme klientům nezávislost a kvalitní široce podporované zázemí.

Nejdříve se domluvíme na tom, co je cílem Vašich internetových stránek, jak by měly vypadat a co by měly umět. Potom teprve začneme s jejich tvorbou.

Pokud už internetové stránky máte a nejste s nimi spokojeni, provedeme analýzu, navrhneme optimalizaci a zefektivníme vaše vynaložené prostředky

Nemáte zkušenosti? Nevadí rádi poradíme. Máte špatné zkušenosti? Přesvědčíme vás, že na vině není internet, ale špatný poskytovatel služeb.