Tým Quickly.cz

Quickly.cz je volné sdružení specialistů a odborníků na problematiku internetových stránek, marketingu, reklamy a PR a dalších externích spolupracovníků.

Poskytujeme internetové služby, služby v oblasti marketingu a PR, fotografické služby. Dále se v uvedených oblastech zabýváme poradenstvím, kaučingem a lektorskou činností.


Roman Mucha - internet, marketing, fotografováníRoman Mucha – 13 let praxe v oblasti komunikace, marketingu a PR.  Životní zkušenosti, manažerské dovednosti a odolnost získával v české armádě. Podplukovník v záloze sloužil vlasti 22 let. Posledních 10 let v armádě pracoval v oblasti PR a marketingu. Vedl a řídil veškeré PR a marketingové aktivity v rámci profesionalizace ozbrojených sil. Od roku 2010 je v civilu a věnuje se marketingu, komunikaci, internetovým službám a fotografování a to jak v rámci týmu Quickly.cz, tak v neziskovém sektoru. Je jedním ze zakladatelů aktivity Dobrá média.
Vystudoval Vysokou vojenskou technickou školu v Liptovském Mikuláši (SR), humanitní vědy studoval distančně na Teologické fakultě v Českých Budějovicích, personalistiku a management v rámci celoživotního vzdělávání.


Jan Rybář - novinář, fotograf, lektorJan Rybář – 13 let zahraniční zpravodaj MF Dnes, fotograf  (hlavní cena v soutěži Czech Press Photo 2004). Lektor fotografických kurzů, mediálních tréninků a tvůrčího psaní. Zakladatel kreativního institutu Amaze.cz.
V poslední době o sobě Jan Rybář nejčastěji prohlašuje, že je lektor. Jeho kurzy fotografování, tvůrčího psaní a mediálními tréninky prošly již stovky „studentů“, a to i za hranicemi ČR. Nesnáší slovo „konzultant“, ale ano, je i konzultant v oboru mediální komunikace. Je odborným garantem aktivity Dobrá média.


quickly.cz-Hugo_Charvat-fotoHugo Charvát – redaktor a konzultant. Překvapeně vystudoval několik škol. Novinářství a mediální znalosti vyzískal na Vyšší odborné škole Publicistiky a Literární Akademii. Znalosti z oblasti životního prostředí a udržitelného rozvoje si kodifikoval ve škamnách staroslavné katedry Sociální a kulturní ekologie FHS. Specializuje se na autorské a tvůrčí psaní, investigativní novinařinu. Lektor a konzultant se zaměřením na psaní tiskových zpráv, PR článků a problematiku struktury textu. Hugo je šéfredaktorem internetového deníku o životním prostředí Ekolist.cz.


Matouš Mihaliček - tvůrce internetových prezentací a fotografMatouš Mihaliček – pedagog, fotograf, grafik, tvůrce webů. Jako fotograf se Matouš věnuje reportážní a cestovatelské fotografii, má zkušenosti s produktovou fotografií a navíc se v jeho portfoliu najdou také fotky svatební a interiérové. Jako grafik se podílel na DTP přípravě několika zdařilých publikací. Při tvorbě internetových prezentací implementuje svůj grafický talent do designu webů postavených na redakčním systému WordPress. Další informace o Matoušovi se dovíte na jeho webu www.mihalicek.net.


quickly.cz-Veronica-fotoVeronica – módní blogerka, fotografka, modelka a hosteska. Veronika je týmovým benjamínkem. V současné době studuje ekonomiku a management na VŠB v Ostravě. Neocenitelné jsou její osobní zkušenosti se sociálními sítěmi.
Doubleexplosion.comFacebook,
Komunikativní, šikovné stvoření, které by na své akci chtěl mít každý.


Tomáš Kraut – programátor, specialista na internetové aplikace a databáze.

František Trhoň – copywriter, autor reklamních, marketingových a PR textů se zkušenostmi v oblasti SEO.